EATON UPS 5P 1150i G2, 1150VA, 1/1 fáza, rack 2U, Netpack, Li-Ion batéria UPS, 1150 VA, 920 W, Line-interactive, Li-Ion, Rack 2U, LCD, sieťová karta, 8× C13, USB, RS232
Zatiaľ bez hodnotení. Buďte prvý!2199,79 €s DPH
Na objednávku
UPS Eaton 5P Gen2 s výkonom 920 W / 1150 VA, lítium-iónovou batériou, sieťovo interaktívnou topológiou, LCD displejom, ethernetovým rozhraním a sieťovou kartou v cene. Rack 2U, 8× C13.
Momentálne nedostupné — nedá sa objednať online.
Popis
Eaton 5P 1150i G2 Netpack
Záložný zdroj Eaton 5P Gen2 s výkonom 1150 VA / 920 W, sieťovo interaktívnou topológiou a lítium-iónovou batériou pre ochranu serverov a sieťových zariadení v racku.
UPS Eaton 5P Gen2 je určená na inštaláciu do 19" racku vo výške 2U a poskytuje spoľahlivú ochranu napájania s výstupným výkonom 920 W (1150 VA). Sieťovo interaktívna topológia (line-interactive) zaisťuje stabilné výstupné napätie 230 V v rozsahu +6 %/–10 % aj pri výkyvoch vstupného napätia 160–300 V, bez toho, aby bolo potrebné prechádzať na batériu. Účinnosť zariadenia dosahuje 98,5 %.
Zdroj je vybavený lítium-iónovou batériou (24 článkov, 6 Ah) s pokročilým systémom správy batérií (BMS), ktorý predlžuje životnosť akumulátora a umožňuje presné sledovanie stavu nabitia. Súčasťou dodávky je sieťová karta pre vzdialenú správu cez ethernetové rozhranie a softvérová sada Eaton Brightlayer.
- Sieťovo interaktívna topológia (line-interactive) s výkonom 920 W / 1150 VA a účinnosťou 98,5 %.
- Lítium-iónová batéria (24 článkov, 6 Ah) s pokročilým systémom správy batérií (BMS) pre dlhšiu životnosť.
- Osem výstupných zásuviek IEC C13 a vstupný konektor IEC C14 pre priame napájanie z rozvádzača.
- Rozsah vstupného napätia 160–300 V (nastaviteľný na 150–300 V) bez prechodu na batériu.
- Ethernetové rozhranie a sieťová karta v cene pre vzdialenú správu a monitoring.
- Komunikačné rozhrania USB (HID), sériový port RS-232 a mini svorkovnica pre diaľkové zapnutie/vypnutie (ROO) a vzdialené vypnutie (RPO).
- LCD displej s modrým podsvietením pre prehľadné sledovanie stavu UPS.
- Prevedenie rack 2U (výška 85,5 mm, šírka 438 mm, hĺbka 360 mm) s hmotnosťou 13,1 kg.
- Certifikácie IEC/EN 62040-1/2/3, CE, cTUVus, RCM a súlad so smernicami WEEE, RoHS, ENERGY STAR.
Správa a konektivita
UPS je štandardne vybavená jedným rozširovacím slotom, ktorý je obsadený sieťovou kartou v cene. Vzdialená správa prebieha cez ethernetové rozhranie a softvérovú sadu Eaton Brightlayer. Beznapäťový spínací kontakt umožňuje integráciu do systémov správy budov alebo dátových centier.
Prevádzkové podmienky
Zariadenie je určené na prevádzku v teplotnom rozsahu 0 až 40 °C pri relatívnej vlhkosti 0–95 % (nekondenzujúcej) a nadmorskej výške do 3000 m. Hladina hluku nepresahuje 30 dB vo vzdialenosti 1 m. Menovitý tepelný výkon je 48 BTU/h (online) a 420 BTU/h (batériová prevádzka).
Obsah balenia
Sada pre montáž do racku, systém na uchytenie kábla, USB kábel, 2× IEC-IEC kábel, stručná príručka, bezpečnostné pokyny, sieťová karta.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Výkon: 1150 VA / 920 W
Topológia: line-interactive
Vstupný konektor: C14
Výstupné konektory: 8× C13
Vstupné menovité napätie: 230 V (200/208/220/230/240 V)
Rozsah vstupného napätia: 160–300 V (nastaviteľný na 150–300 V)
Výstupné menovité napätie: 230 V (+6 %/-10 %)
Menovitá frekvencia: 50/60 Hz
Batéria: lítium-iónová, kapacita 6 Ah, 24 článkov
Správa batérie: pokročilý BMS
Účinnosť: 98,5 %
Komunikácia: USB (HID), RS-232, mini svorkovnica ROO/RPO, beznapäťový spínací kontakt
Rozširovací slot: 1, sieťová karta v
cene
Ethernetové rozhranie: áno
Displej: LCD s modrým podsvietením
Rozmery: 438 × 360 × 85,5 mm (2U, rack 19")
Hmotnosť: 13,1 kg
Hladina hluku: <30 dB vo vzdialenosti 1 m
Prevádzková teplota: 0 až +40 °C
Maximálna nadmorská výška: 3 000 m
Farba: čierna/strieborná
Hodnotenia zákazníkov
Tento produkt zatiaľ nemá hodnotenia. Buďte prvý, kto sa podelí o skúsenosť.
Zverejňujeme pravdivé hodnotenia vrátane kritických. Overené recenzie pochádzajú z doručenej objednávky na uvedenom e-shope; historické recenzie bez dôkazu nákupu sú jasne označené ako neoverené. Pri rovnakom produkte ich môžu zobrazovať aj partnerské obchody zapojené do uae.sk. Ako overujeme a zdieľame hodnotenia →